Facebook

Zrzuć zbędne kilogramy i wymodeluj swoją sylwetkę

„Zrzuć zbędne kilogramy i wymodeluj swoją sylwetkę”

 

Na powstawanie nadwagi i otyłości wpływa wiele czynników, tj.: czynniki środowiskowe i behawioralne, genetyka, wiek, ciąże. Otyłość nie zawsze jest skutkiem nadmiernego spożywania żywności czy braku aktywności fizycznej. Niekiedy jest to spowodowane poprzez chorobę dietozależną, do której nie potrafimy się odnieść.
Otyłość może także powstać poprzez żywienie wysokoenergetyczne i  wysokotłuszczowe oraz siedzący tryb życia.

Każdy z nas marzy o idealnej sylwetce i świetnej kondycji fizycznej, ale najważniejszą kwestią procesu odchudzania jest akceptacja samego siebie i wyznaczenie celu, do którego dążymy. Np.: utrata określonej liczby kilogramów, pozbycie się  tłuszczu na brzuchu, cellulitu, zmiana składu ciała- więcej tkanki mięśniowej zamiast tłuszczowej, wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych oraz zwiększenie aktywności fizycznej.

 

Twój cel powinien być  realny do osiągnięcia w danym czasie i musi uwzględniać aspekty zdrowotne.

 

Jeśli jesteś chętna/y do współpracy razem zaplanujemy racjonalny proces odchudzania!!! Oferujemy programy żywieniowe, które dopasujemy do Twoich oczekiwań!

 

Podczas wstępnej konsultacji :

 

Sprawdź też: Przygotowanie do wizyty

 

 

Chcesz schudnąć, a „diety cud” nie przyniosły wyznaczonego celu?

 

Zgłoś się do nas, jeśli chcesz schudnąć bez wyrzeczeń, efektu jo-jo i uszczerbku na zdrowiu. Gwarantujemy przyjemną, smaczną i indywidualną dietę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

(Zadzwoń i umów się na wizytę nr Tel.666990722)