Facebook

Uważasz, że lepiej zapobiegać niż leczyć?

Uważasz, że lepiej zapobiegać niż leczyć? My też tak uważamy – propagujemy zasady racjonalnego żywienia oraz prozdrowotnego stylu życia .

 

Zasięgnij informacji na temat jakości kupowanych produktów spożywczych, prawidłowego żywienia oraz zapobiegania chorobą powstających z powodu wadliwego żywienia, zaleceń dietetycznych dla osób zdrowych .

Planujecie potomstwo? A może już się spodziewacie maleństwa? Może właśnie zostaliście szczęśliwymi rodzicami? Karmisz piersią? Wasze dzieci realizują się w przedszkolu, szkole?

To czas aby skorzystać z fachowych porad specjalisty, zarówno prawidłowe żywienie przed i w trakcie ciąży ma ogromny wpływ na rozwój Waszej pociechy, a także na stan zdrowia przyszłej mamy. Dostarczenie w tym szczególnym czasie potrzebnych składników odżywczych sprawi, że dziecko będzie prawidłowo się rozwijało, a Ty zadbasz właściwie o swój organizm.

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca karmienie piersią do szóstego miesiąca życia dziecka – to najlepszy pokarm dla intensywnie rozwijającego się maluszka, jednak jego układ pokarmowy jest wrażliwy – podpowiemy jak się odżywiać – co wskazane , a co może szkodzić , jak karmić dziecko po odstawieniu od piersi. Umów się z nami i zadbaj o zdrowie oraz prawidłowy rozwój swojej pociechy. Odpowiednio indywidualnie dopasowana dieta sprawi, że szczęśliwa mama szybko i bezpiecznie wróci do formy.

Racjonalne żywienie to podstawa właściwego rozwoju dziecka. W okresie przedszkolnym i szkolnym dzieci potrzebują odpowiednią ilość energii i składników odżywczych z pożywienia do szybkiego i prawidłowego wzrostu. Ponadto, będąc w grupie częściej są narażone na infekcje. Warto zadbać o prawidłową dietę dziecka i wzmocnić jego odporność.

Nasz dietetyk opracuje dla Twojego dziecka dietę dostosowaną do jego zapotrzebowania na poszczególne składniki odżywcze, dobierze potrawy tak,aby polubiło nowe smaki, a posiłki zjadało chętnie i z uśmiechem.

 

Jesteś mega aktywny fizycznie? Uprawiasz sport? Twoja praca wymaga większego wysiłku?

Odpowiednio zbilansowana dieta w tym czasie odgrywa kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Wszelkie niedobory składników odżywczych mogą doprowadzić do zaburzeń całego organizmu i złego samopoczucia.

Zadzwoń i przyjdź po indywidualny plan diety dla Siebie!

 

Z różnych powodów eliminujesz ze swojego pożywienia pewne pokarmy?

Porozmawiaj o tym ze specjalistą, który chętnie wskaże Ci jak się odżywiać aby nie dopuść do niedoborów składników pokarmowych.

 

Potrzebujesz łatwiej przyswajalnej diety? Twój metabolizm zwolnił, nie wszystkie potrawy Ci „służą”?

Przemiana materii i zapotrzebowanie na składniki pokarmowe i odżywcze  zmienia się wraz z wiekiem. Dietetyk doradzi jak komponować posiłki i jak się odżywiać, by zachować dobre samopoczucie i witalność jak najdłużej.

 

Ceny ustalane indywidualnie wg podstawowego cennika ze specjalnymi rabatami.